TVARI MADA

Filtrai

Rodoma prekių: 113

Rodoma prekių: 113

Nuo 1960-ųjų metų svarbiausias ESPRIT įkūrėjų tikslas –  rūpintis planeta bei nuosekliai vadovautis tvarumo idėja. Šiandien net 80% ESPRIT kolekcijų moterims ir vyrams pasiūtos iš tvarių audinių, o kitų metų tikslas – 100% aplinkai draugiškas asortimentas. Didelis dėmesys skiriamas ekologijai, atsakingai naudojami gamtos ir žmogiškieji ištekliai. Dėvint ESPRIT gaminius ne tik atrodote stilingai, bet ir esate socialiai atsakingas.

ESPRIT, bendradarbiaudamas su tarptautinėmis organizacijomis, kurios rūpinasi gyvūnų gerove, užtikrina, kad drabužių medžiagos būtų gaunamos vadovaujantis deramo elgesio su jais principais. Kolekcijose vyrauja dirbtinė oda, tvari vilna, o 55% rūbų yra iš perdirbamos medvilnės. Šis audinys universalus, patogus dėvėti, leidžia odai kvėpuoti. Pasitelkiami ir augalinės kilmės dažai, natūralūs siūlai. Dar viena inovatyvi technologija, kurią naudoja ESPRIT – tai organiškas „3M Thinsulate“ pluoštas. Juo užpildomas striukių vidus, tad jis puikiai pakeičia pūkinį, išlaikydamas gražią gaminio formą bei šilumą. Įdomu tai, kad vienai striukei pagaminti sunaudojami net 32 perdirbamo plastiko buteliai!

Naujovė ir gaminiai iš „Lenzing“ bei „Ecovero“ viskozės. Europos ekologijos sertifikavimo sistema užtikrina, kad šie pluoštai yra išgauti sunaudojant net 50% mažiau vandens ir energijos. Gaminiams naudojamos žaliavos, kurios gaunamos tik iš ekologiškai auginamų ir prižiūrimų miškų. Visi audiniai pasižymi aukšta kokybe.

Įmonė rūpinasi ir tvariu prekių pristatymu, todėl renkasi aplinką mažiau teršiančias transporto priemones. Viena tokių – traukiniai. Ateityje siekiama juos eksploatuoti dar dažniau, nes jie mažiausiai išskiria teršalų ir palieka kenksmingų anglies pėdsakų.

Dar vienas svarbus kompanijos uždavinys, kuris sėkmingai įgyvendinamas – maksimalus ESPRIT drabužių nešiojimo laikas. Tam reikalinga ypatinga gaminių priežiūra, apie kurią pirkėjai informuojami etiketėmis su specialiais simboliais ir gairėmis. Jos yra suderintos su „Clevercare“ institucija, teikiančia visuomenei informaciją apie tvaresnį rūbų skalbimą, džiovinimą ir lyginimą.