APIE MUS


Lemodus.lt internetinės parduotuvės asortimentą sudaro pasaulyje garsių ESPRIT, celio*, TALLY WEiJL , Etam, GERRY WEBER, TAIFUN, MAX&Co., DKNY, TRUSARDI prekių ženklų drabužiai ir aksesuarai.

 

  • ESPRIT – ypač kokybiški ir stilingi rūbai moterims bei vyrams, skirti pačioms įvairiausioms progoms – darbui, prašmatniam vakarui ar laisvalaikiui. Esprit prekės ženklas buvo sukurtas San Franciske 1968 metais, o pagrindinis kompanijos siekis ir filosofija – kurti patogius ir madingus drabužius. Prioritetas teikiamas ne tik kokybiškiems audiniams, bet ir detalėms, kurių dėka kiekviena prekė yra išskirtinė. Audiniai gaminami naudojant tik tų ūkių žaliavas, kuriuose vadovaujamasi „Fair trade“ ir ekologiško kailinių gyvūnų auginimo principais. Esprit klientas ne tik stilingas, bet ir atsakingas - dėvėdamas Esprit drabužius jis remia etišką elgesį su gyvūnais. Šiuo metu Esprit drabužiais prekiaujama 40 pasaulio šalių, kuriose yra 11 000 parduotuvių.

  

  • celio*  – pasaulyje pripažintas prekės ženklas. Kiekvieną sezoną pristatomos ypač didelės drabužių ir aksesuarų kolekcijos, skirtos stilingiems vyrams, norintiems atrodyti madingai ir jaustis patogiai darbe, siautulingam vakarėlyje ar poilsiaujant. Kokybė, patogumas, dėmesys detalėms – celio* pagrindinės vertybės. celio* – tai vyro pasaulis!
 
  • TALLY WEiJL – vienas populiariausių tarptautinių mados prekių ženklų jaunoms merginoms. TALLY WEiJL savo veiklą pradėjo 1984 m. Šveicarijoje, o 1995 m. įsteigė dizaino centrą mados sostinėje – Paryžiuje. Šiuo metu TALLY WEiJL tinklui priklauso daugiau nei 790 parduotuvių visame pasaulyje. TALLY WEiJL klientė – tai jauna, drąsi, madinga ir aktyvų laisvalaikį mėgstanti mergina. Ji ne tik šėlsta vakarėliuose, bet ir važinėja riedlente, riedučiais, dievina keliones ir visa tai – kas šiuo metu yra „ant bangos“ . Nepaisant drąsaus ir ryškaus naujojo TALLY WEiJL įvaizdžio, čia sau tinkančių drabužių ras ir kuklesnė, klasikos bei elegancijos ar romantiško stiliaus mėgėja.
 
  • 1928 metais Paryžiuje atidaryta pirmoji Etam parduotuvė – tai gilių tradicijų ženklas. Etam grupė turi daugiau kaip 4 000 parduotuvių įvairiuose pasaulio kampeliuose ir pirmauja moterų mados segmente Europoje. Etam – prancūziško rafinuotumo, prabangos ir kokybės dvelksmas. Žaismingos margaspalvės pižamos, jaukūs namų rūbai, dailūs maudymosi kostiumėliai, elegantiškas apatinis trikotažas, puoštas nėriniais pradžiugins kiekvieną dailiosios lyties atstovę.
 
  • GERRY WEBER moteris – ryški, energinga, elegantiška. Jos makiažas visada idealus, ji moka būti rimta ir dalykiška, tačiau akys išduoda – nebijo būti valiūkiška, juoktis iki ašarų, šokti iki ryto. Šios moters spintos turinys kruopščiai apgalvotas. GERRY WEBER padeda jai nenukrypti nuo savo pamėgto stiliaus bei visada pasiūlo modernius ir patogius kolekcijų modelius. Šiuolaikinė moteris nori, kad drabužiai ją ne tik puoštų, bet ir nevaržytų, suteiktų pasitikėjimo savimi. Mados tendencijos keičiasi vis greičiau, o dailiajai lyčiai visada reikėjo ir reikės kokybiškų, patogių drabužių, pritaikytų prie jų unikalių kūno formų. Nesvarbu, ar jos dėvi 38, ar 50 dydžio rūbus, mada turi tarnauti moterims, o ne moterys – madai!
 
  • Liniją TAIFUN tropinio ciklono vardu gamintojai pavadino neatsitiktinai. Ji skirta jaunai, idėjų nestokojančiai moteriai, kurią traukia kelionės ir romantiški nuotykiai. Egzotiški raštai ir žemės spalvos primena lankytas tolimas šalis. TAIFUN moteris iš prigimties stilinga – vaizduotė visada jai pakužda originalų sprendimą.
 
  • Vilkinti MAX&Co. drabužiu moteris jaučiasi lyg atsidūrusi šiuolaikiškame, jaukiai įrengtame būste, – filosofiškai teigia kompanijos atstovai. Būtent todėl šis ženklas ilgainiui tapo neatsiejama moterų gyvenimo dalimi. MAX&Co. išsiskira ne tik nepriekaištingu dizainu, bet ir visada stilingomis, preciziškomis kolekcijomis.
    MAX&Co. renkasi gyvenimo džiaugsmu spinduliuojanti, veikli moteris. Iš minios ji išsiskiria itališka „personalita“ (it. asmenybė). Tai sąvoka, apibūdinanti esminį Italijos moterų instinktą gundyti, išvengiant vulgarumo. Šio ženklo klientė domisi naujausiomis mados tendencijomis, todėl visada atrodo išskirtinai, įdomiai ir, be abejonės, stilingai.
 

 

ESPRIT, celio*, TALLY WEiJL, Etam, GERRY WEBER, MAX&Co. prekių ženklų parduotuvės Lietuvoje: 

 

Ozo g. 25, Vilnius
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas
Aido.g 8, Šiauliai
Taikos pr. 61, Klaipėda

Ozo g. 18, Vilnius

Saltoniškių g. 9, Vilnius

Konstitucijos pr. 7A, Vilnius

 
ESPRIT, celio*, TALLY WEiJL, Etam, GERRY WEBER, MAX&Co.  prekių ženklų oficialus atstovas Lietuvoje: 
 
AB „Lėvuo“
Ramygalos g. 151, Panevėžys
LT36255
Įmonės kodas: 147609112
PVM kodas: LT476091113
El. paštas: info@levuo.lt
Bendraukime: lemodus@levuo.lt