10% nuolaida NAUJOMS kolekcijoms su kodu: HAPPY10 | *nuolaidos nesumuojamos

PRISTATYMO IR GRĄŽINIMO (KEITIMO) SĄLYGOS

 

Prekių pristatymo sąlygos:

 Prekės pristatomos į Omniva paštomatus (kaina 2.69 €), į LP EXPRESS paštomatus (kaina 2.69 €) arba per Venipak kurjerių tarnybą (prasta kaina 3.99 €).

 Nemokamas pristatymas jei pirkinių krepšelio suma didesnė nei 59 eur.

 • Pristatymo laikas: įprastai 1 - 5 darbo dienos, tačiau gali užtrukti iki 10 darbo dienų. Mes įsipareigojame prekes pristatyti kuo greičiau.
 • Visas prekes galite rasti ESPRIT, celio*, TALLY WEiJL, Etam, GERRY WEBER, IMITZ, BETTY BARCLAY, GEDIMINO22 parduotuvėse, bei GEDIMINO22 išparduotuvėje. 
 • Svarbu: jeigu užsakėte daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatytos skirtingu metu, nes bus vežamos iš skirtingų parduotuvių. Už tai papildomas transportavimo mokestis nėra taikomas.
 • Svarbu: prekių pristatymui į Kuršių Nerijos regioną per Venipak kurjerių tarnybą taikomas papildomas mokestis, kurį aptarsite susisiekus el.paštu lemodus@levuo.lt arba telefonu +37068711378. Į Kuršių Nerijos regiono Omniva paštomatus prekės pristatomos už įprastą kainą.

Pirkėjui, nepriėmus siuntos iš kurjerio ar per nustatytą terminą neatsiėmus siuntos iš paštomato, siunta grąžinama Pardavėjui. Pardavėjui raštu pareikalavus, klientas privalo atlyginti visus tiesioginius Pardavėjo patirtus nuostolius, susijusius su siuntos pristatymu bei grąžinimu Pardavėjui. Siuntos neatsiėmimas, iš anksto apie tai raštu neinformavus Pardavėjo, yra laikomas piktnaudžiavimu ir Pardavėjas gali reikalauti transportavimo išlaidų padengimo. Pirkėjas praranda galimybę mokėti grynaisiais pinigais/atsiskaityti paštomate ir visus būsimus užsakymus turės apmokėti iš anksto pavedimu.

 Prekių grąžinimo/keitimo sąlygos:

Per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos prekes, kurias įsigijote www.lemodus.lt, Jūs galite: keisti kitu dydžiu, susigrąžinti už prekes sumokėtus pinigus.

!!! Šiuo metu prekių keitimai nėra vykdomi. Kviečiame netikusias prekes, grąžinti mums ir užsakyti norimą prekę iš naujo.

Prekių grąžinimas/keitimas:

Grąžinimas / keitimas galimas tuo atveju, jei prekė:

 • yra nenaudota, nesugadinta, nėra praradusi prekės išvaizdos, yra tos pačios komplektacijos, kokios pirkėjas ją gavo; 
 • yra originalioje pakuotėje, su nenuimtomis originaliomis etiketėmis;
 • pristatoma su pirkimo dokumentais;
 • yra užpildyta grąžinimo forma (privaloma pateikti kartu su prekėmis arba registruoti https://www.flipo.lt/parduotuves/lemodus-lt).

Už grąžintą prekę pardavėjas grąžina klientui visą sumą, kurią buvo sumokėjęs klientas (prekė + pristatymas). Jei klientas vienu pirkimu buvo įsigijęs daugiau nei vieną prekę ir iš tokio pirkimo grąžina dalį prekių – tokiu atveju pinigai už pristatymą klientui nebus grąžinami.

Grąžinus prekę, pinigai grąžinami per 14 dienų nuo grąžintų prekių priėmimo dienos. 

Pasirinkite Jums patogų grąžinimo būdą:

1. Grąžinimas naudojantis Omniva paštomatu - tik užregistravus https://www.flipo.lt/parduotuves/lemodus-lt:

!!! Grąžinimai, siunčiami į bet kokį pasirinktą paštomatą, nėra surenkami !!!

Kaip grąžinti parduotuvės LEMODUS siuntas per Omniva paštomatus?

1. Užpildykite prekių grąžinimo formą >> https://www.flipo.lt/parduotuves/lemodus-lt.

2. Supakuokite grąžinamą prekę/prekes ir įdėkite į Omniva paštomatą.

3. Pinigai už grąžintas prekes pervedami per 14 darbo dienų nuo tada, kai prekės pristatomos e-parduotuvei www.lemodus.lt .

GRĄŽINIMO PASLAUGOS KAINA 2,69 € / išskaičiuojama iš grąžinimo sumos.

Į 1 siuntą supakuoti visas užsakymo grąžinamas prekės. Vieną užsakymą grąžinant keliomis siuntomis, grąžinimo paslaugos kaina išskaičiuojama iš kiekvieno gauto grąžinimo.

Grąžinamos pakuotės reikalavimai: ne mažesnė nei 2x9x14 cm ir ne didesnė nei 38x64x39cm. Maksimalus grąžinamos siuntos svoris: 30 kg.

2. Grąžinamas prekes siųskite registruotu paštu adresu:

LEMODUS / AB „LĖVUO“

Ramygalos g. 151

Panevėžys LT 36255

GRAŽINIMO IŠLAIDAS APMOKA PIRKĖJAS.

 • išsaugokite siuntimo kvitą su siuntos numeriu, pagal kurį galėsite matyti, kada mus pasieks siunta, o taip pat palengvins siuntos paieškas, jeigu ji pasimestų;
 • neprisiimame jokios atsakomybės už siuntinius, kurie nepasiekia mūsų sandėlio.
 • transportavimo išlaidas, grąžinant prekes, apmoka pirkėjas.

Grąžinimo/keitimo prašymo formą galite atsisiųsti čia – prekių grąžinimo forma.

Pastaba. Siuntiniai išsiųsti su sąlyga, kad apmoka gavėjas arba neparuošti pagal aukščiau išvardintus reikalavimus, aptarnavimo centro nebus priimami.

Kilus klausimams, prašome susisiekti su mumis el. paštu: lemodus@levuo.lt

Prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo.