PRISTATYMO IR GRĄŽINIMO (KEITIMO) SĄLYGOS

 

Prekių pristatymo sąlygos:

 Prekės pristatomos į Omniva paštomatus (kaina 2.69 €) arba per Venipak kurjerių tarnybą (kaina 3.99 €).

 !!! ŠVENTINIU LAIKOTARPIU įrengti papildomi OMNIVA siuntų atsiėjimo taškai "Džiaugsmo stotelės". Siuntas reikia atsiimti per 1 darbo dieną. Neatsiėmus siuntos iš "Džiaugsmo stotelės", siunta bus nukreipta į artimiausią laisvą paštomatą.  Daugiau informacijos rasite čia >> OMNIVA "Džiaugsmo stotelės".

PLANUOKITE ŠVENTES IŠ ANKSTO!!! Kad siuntos pasiektų iki Kalėdų, į OMNIVA paštomatus siuntas perduosime iki gruodžio 11 d. Nuo gruodžio 12 d. kviečiame rinktis kitus pristatymo būdus.

 • Pristatymo laikas: įprastai 1 - 5 darbo dienos, tačiau gali užtrukti iki 10 darbo dienų. Mes įsipareigojame prekes pristatyti kuo greičiau.
 • Visas prekes galite rasti ESPRIT, celio*, TALLY WEiJL, Etam, GERRY WEBER, IMITZ, BETTY BARCLAY, GEDIMINO22 parduotuvėse, bei GEDIMINO22 išparduotuvėje. 
 • Svarbu: jeigu užsakėte daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatytos skirtingu metu, nes bus vežamos iš skirtingų parduotuvių. Už tai papildomas transportavimo mokestis nėra taikomas.
 • Svarbu: prekių pristatymui į Kuršių Nerijos regioną per Venipak kurjerių tarnybą taikomas papildomas mokestis, kurį aptarsite susisiekus el.paštu lemodus@levuo.lt arba telefonu +370 68711378. Į Kuršių Nerijos regiono Omniva paštomatus prekės pristatomos už įprastą kainą.

Pirkėjui, nepriėmus siuntos iš kurjerio ar per nustatytą terminą neatsiėmus siuntos iš paštomato, siunta grąžinama Pardavėjui. Pardavėjui raštu pareikalavus, klientas privalo atlyginti visus tiesioginius Pardavėjo patirtus nuostolius, susijusius su siuntos pristatymu bei grąžinimu Pardavėjui. Siuntos neatsiėmimas, iš anksto apie tai raštu neinformavus Pardavėjo, yra laikomas piktnaudžiavimu ir Pardavėjas gali reikalauti transportavimo išlaidų padengimo. Pirkėjas praranda galimybę mokėti grynaisiais pinigais/atsiskaityti paštomate ir visus būsimus užsakymus turės apmokėti iš anksto pavedimu.

 Prekių grąžinimo/keitimo sąlygos:

Per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos prekes, kurias įsigijote www.lemodus.lt, Jūs galite: keisti kitu dydžiu, keisti kitu modeliu, susigrąžinti už prekes sumokėtus pinigus.

!!! ŠVENTINIU LAIKOTARPIU keitimai nėra vykdomi.

Prekių grąžinimas/keitimas:

Grąžinimas / keitimas galimas tuo atveju, jei prekė:

 • yra nenaudota, nesugadinta, nėra praradusi prekės išvaizdos, yra tos pačios komplektacijos, kokios pirkėjas ją gavo; 
 • yra originalioje pakuotėje, su nenuimtomis originaliomis etiketėmis;
 • pristatoma su pirkimo dokumentais;
 • yra užpildyta grąžinimo forma (privaloma pateikti kartu su prekėmis).

Už grąžintą prekę pardavėjas grąžina klientui visą sumą, kurią buvo sumokėjęs klientas (prekė + pristatymas). Jei klientas vienu pirkimu buvo įsigijęs daugiau nei vieną prekę ir iš tokio pirkimo grąžina dalį prekių – tokiu atveju pinigai už pristatymą klientui nebus grąžinami.

Grąžinus prekę, pinigai grąžinami per 14 dienų nuo grąžintų prekių priėmimo dienos. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo prekių grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitą.

Grąžinimo/keitimo prašymo formą galite atsisiųsti čia – prekių grąžinimo forma.

Pasirinkite Jums patogų grąžinimo būdą:

1. Grąžinimas naudojantis Omniva paštomatu:

Jei prekės buvo pristatomos per Omniva paštomatą, prekes galite grąžinti su sms žinutėje gautu grąžinimo kodu. Siuntą reikia saugiai supakuoti ir nunešti į Jums patogų Omniva paštomatą. Paštomate suvedus grąžinimo kodą, Jums atsispausdins naujas lipdukas, kurį reikia užklijuoti ant siunčiamos siuntos. Atsidarius paštomato durelėms, įdėkite siuntą ir uždarykite dureles. Grąžinimo kodas galioja 14 dienų nuo prekių atsiėmimo dienos. *Svarbu! Paštomate pasibaigus lipdukams, lipdukas neatsispausdins. Tokiu atveju drąsiai siuntą įdėkite į atsidariusią dėžutę ir uždarykite, lipduką užklijuos kurjeris.

GRĄŽINIMO KAINA 2,69 EUR. PREKIŲ GRĄŽINIMO KAINA BUS IŠSKAIČIUOTA IŠ GRĄŽINAMOS PINIGŲ SUMOS.

!!! ŠVENTINIU LAIKOTARPIU siuntoms atsiimtoms iš OMNIVA "Džiaugsmo stotelių", grąžinimo kodai nebus siunčiami. Prekes galite grąžinti į Panevėžio RIMI paštomatą, nurodant kontaktinį numerį 868711378.

GRAŽINIMO IŠLAIDAS APMOKA PIRKĖJAS.

2. Grąžinamas prekes siųskite registruotu paštu adresu:

LEMODUS / AB „LĖVUO“

Ramygalos g. 151

Panevėžys LT 36255

GRAŽINIMO IŠLAIDAS APMOKA PIRKĖJAS.

 • išsaugokite siuntimo kvitą su siuntos numeriu, pagal kurį galėsite matyti, kada mus pasieks siunta, o taip pat palengvins siuntos paieškas, jeigu ji pasimestų;
 • neprisiimame jokios atsakomybės už siuntinius, kurie nepasiekia mūsų sandėlio.
 • transportavimo išlaidas, grąžinant prekes, apmoka pirkėjas.

Pastaba. Siuntiniai išsiųsti su sąlyga, kad apmoka gavėjas arba neparuošti pagal aukščiau išvardintus reikalavimus, aptarnavimo centro nebus priimami.

Kilus klausimams, prašome susisiekti su mumis el. paštu: lemodus@levuo.lt

Prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo.